AK Parti, Tanıtım ve Medya Başkanlığı aylardır seçim çalışmaları için uzun uğraşlar sonucu kurduğu ekip ile beraber kalpleri kırılan gönülleri geri kazandıracak kadroyu kurdu. 28 Ekim'de açıklayacağı seçim kampanyası ile beraber düğmeye basılacak.

Ekim ayı içerisinde Parti'de Seçim Koordinasyon Merkezleri kurulacak. Buradan teşkilat beklenti, hedef ve amaçlar yürütülecek. Kurulan ekibin sağlıklı çalışması için yön verilerek yönetilecek. Amaç, kalpleri kırılan gönülleri tekrar kazandırmak olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın seçim ve miting hazırlıkları, kurulacak koordinasyon merkezinden yönetilecek. Seçim kampanyası ''Türkiye yüzyılı'' hedefi ile 28 Ekim'de başlatılacak.

Aktarılan bilgilere göre, Türkiye Siyasi Tarihinde AK Parti seçim süreçlerinde genellikle 'Seçim Koordinasyon Merkezleri'ni 2 ay gibi önceden start verirken, 2023 seçimleri için 7 ay kala başlangıç verecek. Koordinasyon merkezleri 'Seçim Üssü' olacağı bildirildi. AK Parti teşkilatı il ve ilçelerde ummalı çalışmalar yürüterek öncelikli hedefleri oy kazanım oranını yükseltmeye, seçmene direk ulaşarak talep ve şikayetleri göz edilecek. Böylelikle elde edilen veriler ışığında yeni atılımlar atılacak. Ortaya konulan projeler yürürlüğe girerek sonucu başarılı olacak biçimde şekillendirilecek.

2018 yılı seçimlerinde, 200'e yakın merkez oluşturulurken, 6 bin görevli çalışmıştı. Seçim günü geldiğinde oy kullanım sandıkları istatistikleri koordinasyon merkezi ile an be an paylaşılmıştı. Önümüzdeki 2023 seçimlerinde ne türlü yol izleneceği başarıya ulaşmak için ne gibi önlemlerin alınacağı 28 Ekim tarihinde açıklık kazanacak.

2023 genel seçimlerine AK Parti, ''Türkiye yüzyılı'' hedefiyle 28 Ekim tarihinde start verecek. Yol haritası kamuoyuna Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından aktarılacak. 2023, 2051 ve 2071 hedefleri yenilenecek. Önümüzdeki yıl birçok alanda vatandaşa yeni hizmet alanlarının açılışı yapılacak. Türkiye ekonomisinde yürürlüğe giren düzenlemeler ile birlikte gelinen nokta ele alınacak.

Geniş iç hacim, güç ve karizma bir arada buluştu! Skoda Octavia Ekim 2022 güncel fiyat listesi yayınlandı Geniş iç hacim, güç ve karizma bir arada buluştu! Skoda Octavia Ekim 2022 güncel fiyat listesi yayınlandı

AK Parti'de kampanyayı eski milletvekili Ertan Aydın koordinesindeki ekip yürütecek. Aylardır üzerinde durulan ve ekip üyeleri seçiminde kriterleri sağlayan kişilerin belirlenmesi uzun sürdüğü tahmin ediliyor. 2023 seçimleri Türkiye'nin geleceği için önem arz etmektedir. Bir milletin makus tarihi yönelim değil tercihleriyle belirlenir.