Acil Paraya İhtiyacı Olanlar için PTT Kesenin Ağzını Açtı! Anında Faizsiz Kredi için Detaylar Belli Oldu

Acil nakit ihtiyaçları için vatandaşlar bankaların kredi kampanyalarını araştırmaya devam ederken PTT kesenin ağzını açtı ve faizsiz kredi kampanyasının detaylarını açıkladı.

Kredi 02.02.2022 - 16:39 02.02.2022 - 16:39 Serhat Karaman

Vatandaşların nakit ihtiyaçlarına karşılık çeşitli çözümler sunan bankalar, birbirleriyle sürekli bir rekabet içerisinde oldukları için devamlı olarak kredi kampanyaları hazırlamaya devam ediyorlar. Bunun üzerine vatandaşlar da kendilerine en uygun kampanyayı seçebilmek için adeta büyük bir yarış içerisine girmiş durumdalar. 

PTT düzenlemiş olduğu kredi kampanyaları ile son derece dikkat çekmeye devam ediyor. PTT Bank tarafından müşteri kitlesinin de artırılması amaçlanıyor. Aktifbank ile PTT arasında bir süre önce imzalanan protokol sonrasında ciddi bir kredi planlamasının yapıldığı öğrenildi. Böylece küçük ihtiyaçları için acil nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşlara anında kredi verilecek. 

PTT VATANDAŞA FAİZSİZ KREDİ VERİYOR

PTT ile Aktifbank arasında düzenlenen kredi kampanyasının ardından müşterilere özel bir kredi limiti tanımlandı. PTT şubeleri üzerinden ya da online hizmetler üzerinden sorunsuz bir şekilde başvuru yapılabilir. 

PTT ile Aktifbank tarafından tanımlanan kredi kampanyasında 1000 lira limitli kredi imkanı bulunuyor. Bu süreçte vatandaşlara kolaylıkla tanımlanan kredi limitleri için çalışmalar başladı. Herkese kolaylıkla kredi limitinin tanımlandığı belirlendi. Üstelik 1000 lira değerindeki kredi için herhangi bir faiz de alınmadığını öğrenildi. 

Faizsiz kredi anında aynı gün içerisinde müşterinin hesabına gönderiliyor. Bu süreçte 1 aylık zaman diliminde tek seferde ödeme yapılması halinde hiç bir masraf, faiz ve ek ödeme alınmıyor. Bununla birlikte daha uzun vadede ödemek yapmak isteyenler için daha küçük faiz oranları belirleniyor. 

FAİZSİZ KREDİ NASIL ALINIR?

PTT ya da Aktifbank ile çalışanlar için faizsiz kredi çok daha hızlı bir şekilde veriliyor. Aktifbank müşterileri bankanın internet hizmetleri üzerinden kolaylıkla başvuru yapabilecekler. Müşteri olmayanlar ise bu süreçte PTT şubeleri üzerinden sorunsuz bir şekilde başvuru yapabilecekler. Kredi notu yüksek ve bankalarla olumsuz bir iletişime girmemiş olan kişiler bu süreç içerisinde faizsiz kredi imkanından yararlanabilecekler ve aynı gün içerisinde hesaplarından çekebilecekler. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@