Acil Nakit İhtiyaçlarında 15 Bin TL Hızlı Kredi! Vakıfbank ve İş Bankası ATM'si Veriyor!

Borcunu günü geldiğinde ödemek isteyen veya farklı ihtiyaçları için acil nakde ihtiyaç duyanlara kaçırılmayacak fırsat sunuluyor. Vakıfbank, İş Bankası ve Halkbank ATM'lerinden 15 bin TL kredi fırsatı…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Acil nakde sıkışan vatandaşların ilk çözüm aradıkları yerler bankalar oluyor. Kamu ve özel bankalardan yapılan ihtiyaç kredisi kampanyaları ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak artık çok kolaylaştı. Borcunu gününde ödemek isteyen, ihtiyaçları için nakit para arayan veya bütçesini desteklemeyi düşünenlere bankalardan çok sayıda ihtiyaç kredisi fırsatı sunuluyor. Son olarak anında ihtiyaç kredisi çekmek isteyenlere Vakıfbank, İş Bankası ve Halkbank’tan kaçırılmayacak fırsat sunuldu.

Vakıfbank, İş Bankası ve Halkbank Hızlı Kredi Fırsatı

Gelişen bankacılık hizmetleri sayesinde artık kredi kartından nakit avans çeker gibi ihtiyaç kredisi çekmek mümkün oluyor. Kredinin onay sürecini beklemeden en kısa sürede ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenlere büyük fırsat sunuldu. Vakıfbank, İş Bankası ve Halkbank anında kredi kampanyası ile 15 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi veriyor.

İş Bankası nakit avans kampanyası kapsamında en az 300 TL en fazla 15 bin TL’ye kadar kredi çekilebiliyor. Bu kredi kampanyasında vade süresi en az 5 ay, en fazla 12 ay olarak belirleniyor. İş Bankası ATM’lerinden anında çekilebilen nakit avans kredisinin faiz oranı, başvurulara göre değişiklik gösterebiliyor.

Vakıfbank ve Halkbank Anında Kredi Özellikleri

Acil para ihtiyacı olanlara hızlı çözüm sunan Vakıfbank, son derece uygun faiz oranları ve 12 ay vade seçeneği ile anında kredi veriyor. Vakıfbank ATM’lerinden çekilebilen bu kredide en düşük 500 TL, en yüksek 10 bin TL limit bulunuyor. Vakıfbank 4 ay vade seçeneği ile 10 bin TL kullanılan nakit avansın toplam gere ödeme tutarı 10.600 TL olurken aylık 2.650 TL taksitlerle ödenebiliyor.

Benzer şekilde Halkbank taksitli nakit avans kampanyasında da ATM’den hızlı bir şekilde kredi kullanmak mümkün oluyor. 12 aya varan vade seçeneği ve yüzde 1.98 faiz oranıyla verilen kredilerde maksimum 15 bin TL çekilebiliyor. Başvurular Halkbank internet bankacılığından yapılabiliyor.

HABERİ PAYLAŞ: