Acil Nakit İhtiyacı Olanlara Finansbank ve Akbank ATM'lerinden Anında 15 Bin TL Kredi Fırsatı!

Acil nakit ihtiyacı olanlara QNB Finansbank ve Akbank'tan büyük kolaylık! Günün her saatinde bu bankaların ATM'lerini kullanarak anında 15 bin TL'ye kadar nakit para çekebilirsiniz…

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Gelişen bankacılık sektörü sayesinde artık ihtiyaç duyulan nakit paraya günün her anında ve hemen hemen her yerden rahatlıkla ulaşılabiliyor. Özellikle büyükşehirlerde acil nakit ihtiyaçlarınızda banka ATM’lerini kullanarak yüklü miktarda kredi çekmeniz de mümkün. Türkiye’nin önde gelen özel bankaları arasında yer alan QNB Finansbank ve Akbank, nakit ihtiyacı olan müşterilerine anında 15 bin TL’ye kadar finansman desteği sunuyor.

QNB Finansbank Taksitli Avans Kampanyası

Müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarında aradıkları paraya hemen ve kolay bir şekilde ulaşmasını sağlayan QNB Finansbank, bu alanda önde gelen bankalar arasında yer alıyor. QNB Finansbank müşterileri, banka ATM’lerini kullanarak anında 15 bin TL’ye kadar kredi çekebiliyor. Güncel faiz oranlarına göre kullanılan 15 bin TL’lik taksitli nakit avansın toplam geri ödeme tutarı 18 ay vade ile 18 bin 610 lira oluyor.

QNB Finansbank taksitli avans sayesinde acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak son derece kolaylaşıyor. Herhangi bir prosedür ve başvuru olmadan QNB Finansbank ATM’lerinden bu para çekilebiliyor. 18 ay vade seçeneği ile sunulan QNB Finansbank taksitli nakit avans kampanyasında 15 bin TL’nin geri ödemesi aylık bin 33 TL ödemelerle yapılabiliyor.

Akbank Taksitli Avans Kampanyası

En fazla bireysel ve ticari müşteriye sahip özel bankalar arasında yer alan Akbank, müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarına banka ATM’lerinden çözüm üretiyor. Akbank taksitli nakit avans kampanyasında da en fazla 15 bin TL’ye kadar anında kredi desteği sunuluyor. Güncel faiz oranlarına göre yüzde 1.98 oranında faiz uygulayan Akbank, vade seçeneğini ise 12 ayla sınırlı tutuyor.

Akbank taksitli avans kampanyası kapsamında banka müşterileri herhangi bir başvuru süreci olmadan banka ATM’lerinden kredi çekebiliyor. Bu kampanya koşullarına göre 15 bin TL kredi çekiminde en fazla 12 ay vade seçeneği sunulduğu için taksitli nakit avansın aylık ödemeleri bin 451 TL oluyor.

HABERİ PAYLAŞ:
HABER KREDİ EDİTÖRÜNDEN