Acil Nakit Arayanlara En Uygun Kredi! 5.000 Lira Faizsiz, Masrafsız İhtiyaç Kredisi Hemen Cebinizde!

Nakit ihtiyacı çekenlere özel bankalardan yeni hamle geldi. Faizsiz, masrafsız krediler ile vatandaşlara finansman desteği sunulacak.

Kredi 31.12.2021 - 10:49 31.12.2021 - 10:49 Serhat Karaman


Akbank başta olmak üzere birçok banka tarafından 5 bin liraya kadar anında faizsiz ve masrafsız kredi 12 ay vade seçenekleri ile tüm vatandaşlara sunuluyor. TCMB faiz indirimleri sonrasında, tüketici kredisi faiz oranlarında yaşanan indirimler sonrasında vatandaşlar birçok ihtiyacına çözümler bulmaya başladı. 

Hayat pahalılığının son dönemde artmasının ardından ihtiyaç kredilerine olan talebin de arttığı görülüyor. Özellikle kısa vadeli ve düşük faizli/faizsiz krediler ile vatandaşları acil kısa süreli nakit sorunlarını bankalar üzerinden çözmeye başladı. Son dönemde ise bu kredilere artan ilgi sonrasında kredi borçlarında da artış yaşandığı görülüyor. 

Akbank’tan Herkese Anında 5 Bin Lira Kredi 

Acil nakit arayanlara özel faizsiz ve masrafsız 5.000 TL kredi sağlayan Akbank, tüm Akbank Mobil müşterilerine özel avantajlı geri ödeme seçenekleri ile nakit desteği veriyor. Akbank Mobil üzerinden banka müşterisi olan herkesin, 2 gün içinde başvurmaları halinde yararlanabileceği kredi kapsamında cazip oranlar dikkat çekiyor. 

Yüzde 0 faiz oranı ve 0 TL kredi tahsis ücreti sayesinde, faizsiz ve masrafsız kredi olarak verilen Akbank faizsiz kredisi, 12 ay vade ile aylık 416,67 TL taksitlerle sunuluyor. 5 bin liraya kadar anında ihtiyaç kredinizi Akbank’ın dijital kanalları üzerinden müşteri olduktan hemen sonra anında talep edebilirsiniz. 

Akbank 5 Bin TL Faizsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank’ın faizsiz ve masrafsız 5 bin lira ihtiyaç kredisinden yararlanmak için Akbank Mobil üzerinden ilk defa Akbank müşterisi olmanız yeterlidir. İlk defa ve uzaktan müşteri edinimi kapsamında sunulan kredi başvurusu için ‘’Başlangıç Ürünleri’’ sayfasında yer alan ‘’İhtiyaç Kredisi’’ seçeneği ile ya da doğrudan görüntülü görüşme ile mobil uygulama üzerinden işlem yapılabilir. 

Dijital kanallar üzerinden krediye başvuru yapılabilir. Ancak kurye süreci işlemlerinin tamamlanması ve müşterilerin bankaya istenen evrakı göndermelerinin ardında Akbank Mobil üzerinden kredilerini anında talep edebilirler. Akbank’ın yanı sıra ING Bank ve Aktif Bank gibi birçok banka tarafından benzer faizsiz ve masrafsız kredi kampanyalarına imza atılmaya devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@