Acil Nakit Arayanlara Büyük Kolaylık! Akbank'tan 3 Ay Ödemesiz Kredi Desteği Geliyor!

Anında ihtiyaç kredisi arayanlara özel düşük faiz oranları ile Akbank 3 ay ödemesiz kredi sağlıyor. İşte en uygun ihtiyaç kredisi…

Kredi 30.12.2021 - 09:17 30.12.2021 - 09:17 Serhat Karaman

Akbank Mobil üzerinden başvurusunu yapan herkese anında 3 ay ödemesiz dönemli olmak üzere düşük faiz oranlarına sahip kredi seçenekleri sunuluyor. Vatandaşların tüm ihtiyaçlarına yönelik finansman çözümleri üreten Akbank, 36 ay vade ve uygun ödeme planları ile acil nakit ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. 
Son dönemde birçok üründe artan fiyatlar nedeniyle nakit arayanlara özel sunulan Akbank kredileri, cazip oranları ve uygun ödeme imkanlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Anında ihtiyaç kredisi alarak tüm nakit sorunlarınızı çözebilirsiniz. 

Akbank Anında İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 

Akbank’ın 3 ay ödemesiz dönemli anında ihtiyaç kredisinden yararlanarak düşük faiz avantajlarıyla tüm nakit sıkıntınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Yüzde 2,44’den başlayan faiz oranları ve 36 ay vade seçenekleri ile sağlanan kredi kapsamında, kredi geri ödemeleri en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay erteleme avantajları ile kullanacağınız kredi için maksimum vade sayısı ise 33 ay olarak belirlenmiştir. 

Akbank Mobil üzerinden veya bankanın diğer iletişim kanalları üzerinden kerinizi kullanarak geri ödemelerinize 3 ay sonra başlayabilirsiniz. Acil nakit arayanlara özel krediler Akbank tarafından tüm vatandaşlara en cazip faiz oranları ile sunulmaya devam ediyor. Akbank’ın ayrıca yeni müşterilerine özel sunduğu faizsiz masrafsız anında ihtiyaç kredisi kampanyaları da devam ediyor. Vatandaşların bu kredileri ilgisi ise bir hayli yoğun. 

Akbank’tan Faizsiz Anında 5 Bin Lira 

Akbank ihtiyaç kredileri kapsamında düşük faiz oranlarına sahip yüksek miktarda kredilerin yanı sıra faizsiz ve masrafsız ihtiyaç kredisi desteği de sağlanmaktadır. Nakit arayanlara özel kredi seçenekleri sunana Akbank, 12 ay vade ve yüzde 0 faiz oranları ile 5 bin liraya kadar anında kredi veriyor. 

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında son dönemde dikkat çeken faizsiz kredi, kolay ödeme seçenekleri ve masrafsız özellikleri ile tüm yeni Akbank müşterileri tarafından kullanılabilmektedir. Akbank’ın en özel oranlara sahip güncel ihtiyaç kredilerinden yararlanarak tüm ihtiyaçlarınız için anında nakit çözümü bulabilir ve ödemelerinizi erteleyerek rahatça kredi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@