Promosyon yarışı devam ediyor! Açıklama geldi Tam 30 bin TL ödeme yapılacak Promosyon yarışı devam ediyor! Açıklama geldi Tam 30 bin TL ödeme yapılacak

Vatandaş etiketlere gelen günlük zamlar nedeni ile marketlerin indirim kampanyalarını yakından takip etmeye başlarken bu kampanyalardan birini de A101 market başlattı. Son dönemde Müge Anlı'nın rol aldığı reklam filmi ile "ucuz olduğu için mi büyük, büyük olduğu için mi?" sorusuna yanıt veren A101 yeni indirim kampanyalarını duyurdu. 

A101 aktüel ürünler kataloğu ile pek çok ürüne indirim yapılırken ayçiçek yağı fiyatları için yapılan indirim ise dikkat çekti. A101 market Vera Ayçiçek yağı yanı sıra Komili, Biryağ, Orkide ve Yudum Ayçiçek yağı için de indirimlerini duyurdu. Yeni kampanyalar kapsamında pek çok üründe yeni indirimli fiyatlarla satışlar başladı. İşte o ürünler ve indirimli fiyatlar! 

A101 EKİM AYI AYÇİÇEK YAĞI FİYATLARI AÇIKLANDI! 

Türkiye'nin en büyük zincir marketleri arasında yer alan A101 markette yeni haftanın indirimli ürünleri ve aktüel ürünler açıklandı. Açıklanan pakette pek çok üründe dikkat çeken fiyat indirimleri yapılırken bu ürünlerin başında son dönemin en çok takip edilen ürünü arasında yer alan Ayçiçek yağı için de yeni indirimli rakamlar açıklandı. 

biryağ fiyatları

Yapılan fiyat güncellemesi sonrasına A101 marketlerde 2 litre Biryağ Ayçiçek yağı satış fiyatı 79 TL olarak belirlendi. 

vera fyiatları

Vera Ayçiçek yağı almak isteyen kişiler için 1 LT Ayçiçek yağı fiyatı 35,50 TL olarak ilan edilirken Biryağ 1 LT ayçiçek yağı fiyatı 44,90 TL ve Yudum 5 LT ayçiçek yağı fiyatı ise 169,90 TL olarak ilan edildi. 

komili ayçiçek yağı

Ayçiçek yağı alışveriş için Komili markasını tercih eden kişiler için ise 5 LT ayçiçek yağı 159 TL olarak raflarda ki yerini aldı. Vera Ayçiçek yağı 5 LT satış fiyatı ise 145 TL olarak açıklanırken A101 marketlerde çok al az öde kampanyası kapsamında Yudum ayçiçek yağı 1,25 LT satış fiyatı ise 57,95 olarak ilan edildi.