Nakit ihtiyacı olan vatandaşlar için düğmeye basan Türkiye’nin önde gelen bankaları, 99 bin TL’ye kadar kredi kampanyası için harekete geçti. Son dakika haberi olarak duyurulan kampanyaya göre vatandaşlar, 4 büyük bankadan 99 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Bu bankalar arasında Ziraat Bankası, TC İş Bankası, Garanti BBVA ve TEB yer alıyor.

Ziraat Bankası 99 bin TL Kredi Başvurusu Başladı

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlara müjdeli haber Ziraat Bankası’ndan geldi. Resmi internet sitesi üzerinden duyuru yapan banka, bu kredi kampanyası sayesinde müşterilerin diğer bankalara olan borçlarını da kapatabilecekleri belirtildi. Kredi notu iyi durumda olan Ziraat Bankası müşterileri, 99 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasından gelir belgesi göstermeden yararlanabilecek.

Acil nakit ihtiyacı olan Ziraat Bankası müşterileri, kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek bugün başlayan 99 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilecek. Belirtilen şartlar dahilinde hemen kullanılan bu krediler, sadece bireysel kredi olarak veriliyor. Gelir belgesi ve kimliği ile Ziraat Bankası şubesine gidenler, ihtiyaç kredisi başvurusu için süreci başlatabiliyor.

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Verecek

İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yapılan duyuruda 99 bin TL, düşük faizli kredi kampanyasının bugün başladığı belirtildi. Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından İş Bankası’nın bu ihtiyaç kredisi kampanyasından gelir belgesi olmadan yararlanmak mümkün. İş Bankası müşterilerinin, 3 ay ertelemeli ve 24 ay vadeli olarak kredi alabilmek için en yakın banka şubesine kimlikleriyle başvuruda bulunması gerekiyor.

TEB Kesin Onaylı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

TEB bankası üzerinden kesin onaylı olarak 99 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlatıldı. Son dakika olarak duyurulan habere göre TEB’den ihtiyaç kredisi başvurusu yapanlar, 36 ay vade ile 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanabilir. 50 bin TL üzeri için belirlenen vade ise 24 ay olarak açıklandı.