8 Mart Kadınlar Gününe Özel Bu Kişilerin Hesabına Devlet Bankasından Ödeme Yapılacak! Detaylar Ortaya Çıktı!

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel Ziraat Bankası toplamda 60 TL’ye varan Bankkart Lira fırsatı sunuluyor. İşte o ödemenin detayları…

Gündem 08.03.2022 - 14:15 08.03.2022 - 14:15 Serhat Karaman

Dünya Kadınlar Günü’ne özel bankalar başta olmak üzere birçok kurum cazip kampanyalar ve indirim fırsatları ile destek vermeye devam ediyor. Ziraat Bankası tarafından duyurulan yeni kampanya kapsamında, kadınların bu özel günde yapacakları alışverişlere özel kampanya büyük destek olacak. 

Türkiye’nin önde gelen kamu bankası tarafından sunulan kampanya ile belirlenen birçok sektörde yapılacak tüm alışverişler için 60 TL’ye varan Bankkart Lira desteği sağlanması hedefleniyor. Dilediğiniz kategoride alışverişlerinizi avantajlı şekilde yaparak ihtiyaçlarınızı karşılamaya hemen başlayabilirsiniz. 

Ziraat Bankası Kadınlar Günü Kampanyası 

Ziraat Bankası Bankkart sahiplerinin belirlenen birçok sektörde yapacakları 250 TL ve üzer alışverişlerine özel toplamda 60 TL Bakkart Lira kazanmaları sağlanıyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında farkındalık yaratmak ve bugüne özel kadınların birçok farklı sektörde yapacakları alışverişleri için destek olmak adına Ziraat’ten gelen jest herkesi memnun etti. Vatandaşların ise Ziraat Bankası kampanyasına ilgisinin bir hayli yoğun olduğu aktarıldı. 

Haber

Çiçek, giyim, aksesuar, kuaför, kozmetik, kuyum ve saat başta olmak üzere birçok farklı sektörde yapılacak alışverişlerde geçerli olmak üzere 4 – 9 Mart 2022 tarihleri arasında kampanyadan tüm Bankkart sahiplerinin yararlanması mümkündür. 

Kampanyaya Katılım Koşulları 

4 – 9 Mart 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyaya katılım için Bankkart Mobil’den işlem yapılması gerekmektedir. İlgili tüm sektörlerde üye işyerleri aracılığıyla Bankkart POS’undan tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışveriş için 20 TL, toplamda ise 60 TL kazanma fırsatı sunulacak. 

Kampanyadan yararlanmak için söz konusu işlemlerin Bankkart POS’undan üye işyerleri aracılığıyla yapılması gerekmektedir. Ayrıca e – ticaret işlemleri ise kampanya kapsamında yer almamaktadır. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü gibi özel ve anlamlı günlerde Ziraat Bankası tarafından duyurulan kampanya dahilinde şu sektörlerde harcama yapılabilmektedir: Çiçek, kozmetik, kuyum, saat, güzellik, bakım, aksesuar, giyim vb. Kampanyaya katılım sağladıktan sonra yapacağınız harcamalara özel 60 TL kazanma şansı elde edebilirsiniz.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@