7 bankadan resmi duyuru yapıldı! 11 haneli kimlik numarasına göre 10.000 TL destek parası yatırıldı hemen kontrol edin... Bankaların ihtiyaç kredisi paketlerinde yeni kampanyalar peş peşe açıklanırken nakit paraya ihtiyacı olanlara paraları yatırılmaya başlandı. İhtiyaç kredisi başvurusu yapan kişiler için kredi ödemeleri hesaplara otomatik olarak yatırılıyor. 

Aralarında kamu bankaları ve özel bankaların da yer aldığı 7 banka haftanın son işlem gününde kredi başvurularını sonuca bağlayarak ödemeleri yapmaya başladı. Kredi başvurusu yapan milyonlarca kişiye ödemeler sabah saat 08:00 itibari ile başlarken banka hesabı olan kişilere hesaplarını kontrol etmeleri uyarısı geldi. 

ZİRAAT BANKASI HESABI OLANLAR DİKKAT ÖDEMELER YATIRILMAYA BAŞLANDI! 

Türkiye'de hizmet veren en büyük banka olarak zirvede yer alan Ziraat Bankası kredi onayı başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere ödemelerini yapmaya başladı. Yapılan başvurularda onay alan kişilere talep ettikleri tutar yatırılmaya başlanırken banka söz konusu faiz oranı ile en uygun kredi veren bankalar sıralamasında yine ilk sırada yer aldı. 

zirata kredie kernaı

Ziraat Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapan kişilere aylık 388,40 TL taksitle 36 ay vadeli 10 bin TL kredi veriliyor. 

ziraat hızlı kredi

HALKBANK HIZLI KREDİ KAMPANYASI EKİM 2022!

Halk Bankası hızlı kredi paketinde aylık yüzde 1,89 faiz oranı ile kredi verirken 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çeken kişilerin bu kredi paketinde aylık taksit ödemesi 415,53 TL olarak gerçekleşiyor. Bu paket üzerinden bankadan 10.000 TL kredi çeken kişilerin bankaya toplam geri ödemesi 14 bin 959 TL olarak gerçekleşirken bankaya ödenen toplam faiz ise 4 bin 959 TL olarak gerçekleşecek. 

iş bankası ihtiyaç kredisi

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU VE EKİM 2022 GÜNCEL FAİZ ORANLARI! 

Özel bankaların ihtiyaç kredisi faiz oranları ne yazık ki yükselmeye devam ederken İş Bankası ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 2,05 olarak uygulanıyor. Bu paket üzerinden 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi hesaplama tablosu ile aylık taksit tutarı 428,63 TL olarak gerçekleşiyor. 

garanti hesaplbam a

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA İLE 36 AY VADELİ 10.000 TL KREDİNİN AYLIK TAKSİT TUTARI KAÇ TL?

İş Bankası müşterisi olanlara duyurdu! 1 sene ücretsiz olacak İş Bankası müşterisi olanlara duyurdu! 1 sene ücretsiz olacak

İhtiyaç kredisi çekmek isteyen müşterilerine Garanti Bankası aylık yüzde 2,60 faiz oranı ile finansman desteği sağlıyor. Bu pakette kredinin aylık taksit tutarı ise 475,28 TL olarak gerçekleşiyor.