5 Lt Ayçiçek Yağımda Dev İndirim! Zincir Marketlerden Güncel İndirimli Ürünler Duyuruldu!

Türkiye’nin önde gelen zincir marketlerinden A101 marketlerde 3 Mart Perşembe indirimleri görüldü. 5 lt Vera Ayçiçek Yağı indirimli fiyatı ile dikkat çekiyor. İşte dev indirimler…

Ekonomi 03.03.2022 - 16:14 03.03.2022 - 16:14 Serhat Karaman

Market raflarında son dönemde görülen yüksek fiyatlar vatandaşın cebini bir hayli yordu. Temel yaşam malzemeleri ve gıdalarda da görülen ve üst üste gelen zamlar birçok kişinin marketlerin indirim kampanyalarını araştırmasına neden oldu. Özellikle sıvı yağ, tuvalet kağıdı ve diğer benzer birçok üründe yaşanan yüksek fiyatlar ihtiyaçların artmasına neden oldu. 

A101 aktüel ürünler kataloğunda yer verilen cazip indirimler ile 3 Mart itibariyle Türkiye genelinde birçok ürün indirimli fiyatlar üzerinden verilecek. Temel gıda ürünlerinde yüzde 7’lik KDV indirimi sonrasında birçok marketlerde de Ayçiçek yağlarının fiyatlarında yeni fiyat avantajları görülmeye başladı. 

Ayçiçek Yağında İndirim Fırsatı!

Temel gıda ürünlerinde uygulanan KDV indirimi sonrasında zincir marketlerden Ayçiçek yağları başta olmak üzere birçok üründe indirimler duyurulmaya başladı. Aktüel ürün kataloğunda güncel indirimleri duyuran marketlerden yapılacak alışverişlerde vatandaşların uygun fiyatlardan yararlanması sağlanacak. 

A101’in yanı sıra Şok marketlerde de avantajlı fiyatlar görülüyor. 5 lt Orkide Ayçiçek Yağı 116 TL fiyat ile satışa sunulacak. Vera 5 lt Ayçiçek Yağı ise 109 TL fiyat fırsatı ile Şok marketlerden alınabilecek. 5 lt Torku Altın Ekin Ayçiçek Yağı ise 116,85 TL fiyat etiketi ile raflarda yerini alıyor. 

A101 Aktüel Ürünler Kataloğu Duyuruldu 

Uygun fiyat avantajları ile marketlerden alışveriş yapmak isteyenlere A101’den cazip indirim fırsatları duyuruldu. Temel gıda ürünlerinden elektronik eşyalara, oyuncaktan ev tekstiline kadar birçok ürün 3 Mart itibariyle A101 marketlerde vatandaşlara uygun fiyatlarla verilecek. Son dönemde marketlerin indirimli fiyatlarını takip ederek alışveriş yapmak isteyenlerin fiyat araştırmaları yapmaları ise dikkat çekti. 

A101 indirimli aktüel ürünler listesi:

  • İçim 3 Kg Az Yağlı Kaymaksız Yoğurt – 27,95 TL
  • Pril 2 Kg Bulaşık Makinesi Tuzu – 11,90 TL 
  • Sleepy 3’lü Zeytinyağlı Islak Havlu – 19,95 TL 
  • Arzum Çaycı Eco Çay Makinesi – 399 TL 

HaberHaberHaber

Gelişmelerden Haberdar Olun

@