Art arda gelen zam sonrası araç sahiplerini yakından ilgilendiren bir haber daha geldi. Akaryakıta zam gelmesinin ardından birçok kişi güncel akaryakıt fiyatlarını araştırmaya başladı. Artan enflasyon ve dolar kurunun ardından zam haberleri yavaş yavaş gelirken milyonlar akaryakıt haberlerine gözlerini çevirdi. 5 Ekim akaryakıt fiyatları ne kadar? Benzine ne kadar zam geldi. Benzin, LPG, motorin fiyatları ne kadar oldu?

Araç sürücüleri benzin, LPG, motorin fiyat tablosu oldukça merak edildi. TÜİK tarafından açıklanan enflasyon oranı yüzde 84,23 olurken enflasyon dalgalanması fiyat güncellemesine neden oldu. Gelen zamların hedefinde bu defa akaryakıt fiyatları yer aldı. Araç sahiplerinin gözleri akaryakıt fiyatlarını inceleyen haberlere çevrilirken birçok kişi 2022 akaryakıt fiyatlarını merak etmeye başladı. 

AKARYAKITA NE KADAR ZAM GELDİ?

Geçtiğimiz gün sabah saat 10:00'da açıklanan enflason oranının ardından gelecek zamlar vatandaşlar tarafından beklenirken araç sahiplerini yakından ilgilendiren o haber geldi. Akaryakıt zammının ardından birçok kişi güncel akaryakıt fiyatlarını araştırmaya başladı. Akaryakıta ne kadar zam geldi? 1 litre benzin ne kadar? Motorin, LPG, benzin fiyatları güncel listesi...

5-ekim-akaryakit-fiyatarina-zam-geldi-mi (1)

BENZİN FİYATI NE KADAR?

Birçok ülkede yapılan faiz artışlarının ardından bugün Türkiye'de ki enflasyon oranı açıklandı. Açıklanan enflasyon oranı birçok şeyi yakından etkilerken market fiyatları gibi şeylerde zam gelmesi bekleniyordu. İlk zam akaryakıta geldi. Araç sahiplerinin yakından ilgilendiği benzin fiyatlarının güncel listesi merak edildi. 5 ekim benzin fiyatları ne kadar? benzine zam geldi mi? benzin fiyatları ne kadar?

MOTORİNE VE BENZİNE ZAM İDDİASI

Sosyal medyada yer alan haberlere göre benzin ve motorine zam yapılacağı iddiası gündeme geldi. Benzin ve motorin fiyatlarına zam uygulanması dahilinde fiyatların ne kadar olacağı oldukça merak edilirken henzü bu iddiaları doğrulayan bir açıklama gerekli yerlerden gelmedi. Benzin, motorin, LPG'ye gelecek zam haberlerini güncel bir şekilde öğrenmek için aber sitemizi takipte kalmayı unutmayınız. 

12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek 12 kg mutfak tüpüne yeni güncelleme yolda! O tarihe kadar aldın aldın yoksa ödenemeyecek