5 Dakikada Kredi! Masraf Sıfır! 10 Bin TL Anında Hesapta! Enpara Çıldırdı!

İhtiyaç kredilerinde masraf ödemek istemeyenler için müjde! Masrafsız, kefilsiz kredi!

Kredi 01.10.2021 - 15:00 01.10.2021 - 15:00 Göksel Sarı

Ülkemizde salgın başından bu yana devam eden ekonomik sıkıntılar sonrası vatandaşlar ihtiyaç kredi kullanımların artış göstermiş durumda.Kredi kullanmak isteyen ancak şubeye gitmek istemeyen veya mesai saatleri içerisinde çalıştığı için gidemeyenler internet üzerinde kredilerine kavuşuyor. Yapılan başvuruların anında değerlendirilmesi de avantajlar arasında.

Dijital Kredi Kullanımı

Pandemi sürecinde acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için anında kredi kampanyaları dğzenleyen baankalar bu konuda çalışmalarını tamamladı. Bu çalışmalarını tamamlayan platformlardan birisi de Enpara.com oldu. Dosya masrafı olmadan ve kefilsiz bir şekilde kredi kullanım imkanı sunan platform ile kredi kullanmak isteyen ama aciliyeti üst düzeyde olan vatandaşlar için tercih edilme sebebi oldu. Dijital kredi kullanımının yaygınlaşması ile vatandaşlarında kredi seçenekleri çoğalmış durumda. Dijital kredi kullanım oranı ise son verilere göre yarı yarıya arttı.

10 Bin TL Kredi

Teknolojının hayatımıza girmesi ile yaygınlaşan dijital krediler bir yenisini ekleyen Enpara 10 bin lira acil ihtiyaç kredisi paketi oluşturmuş durumda. Enpara.com dijital kredi başvuru yapmak için Enpara müşterisi olunması gerekmekte. Enpara  müşteri olmak için ise internet üzerinden başvuru yaptıktan sonra, dilediğiniz yere gelen enpara müşteri temsilcileri ile gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Ardından enpar.com mobil uygulaması veya enpara resmi internet sitesi üzerinde 10 bin tl kredi için gerekli işlemleri 5 dakika içerisine halledebiirsiniz.

Yüzde 1.72 Faiz Oranı

Son dönemlerde banka şubesi olmadan hizmet veren bankalar arasında yer alan enpara böylece kredi kullanım masraflarını da kısma imkanı buldu. Dosya masrafı olmadan 10 bin TL krediyi yüzde 1.71 faiz oranı ile vatandaşlara veren platform şimdiden kredi tercihlerinde ilk sıralara çıktı. Yapılan başvuruların anında değerlendirildiği Enpara’da onaylanan krediler hemen hesaba aktarılıyor. Kredilerini kullanan kişilerin aylık geri ödeme tutarı 396 lira olarak belirlenmiş durumda. Vade saysının kişiye özel belirlendiğ kredi ile toplamda 14 bin 241 lira civarında geri ödemeler gerçekleştiriliyor.