32 Günlük Vadeli Mevduat Faiz Oranları Yükseldi! QNB Finansbank'tan En Cazip Faiz Getirisi Sunuluyor!

Bankaların 32 günlük mevduat faiz oranları güncellenmeye devam ediyor. QNB Finansbank tarafından avantajlı faiz oranları ile ,20'den başlayan cazip faiz getirisi sunulacak.

Finans 24.11.2021 - 22:32 24.11.2021 - 22:32 Serhat Karaman

QNB Finansbank başta olmak üzere bankalar arasında son dönemde yaşanan faiz yarışları vatandaşları memnun etmeyi başarıyor. Özellikle birikimlerini vadeli mevduat hesaplarında değerlendirmek isteyen vatandaşlar için sunulan yüksek vadeli mevduat hesap faiz oranları, düşük yatırım limitlerinde bile tüm vatandaşların en makul oranlarda kazanç elde etmesini sağlamaktadır. Faiz getirisi en yüksek bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, uzun vadede ayrıca stopaj avantajları da sağlamaktadır. Birikimlerini vadeli mevduat hesap üzerinde değerlendirmek isteyen tüm vatandaşlar için cazip faiz oranları uygulanmaya devam edecek.

QNB Finansbank Vadeli Mevduat Hesabı Faizleri

Birikimlerini en yüksek mevduat faizi veren bankalar ile değerlendirmek isteyen vatandaşlar, QNB Finansbank sayesinde bu hedeflerine ulaşabiliyor. ,20’den başlayan avantajlı faiz oranları sayesinde, 1 günden 1100 güne kadar alternatif vade seçenekleri de uygulanmaktadır. Tercih edilecek vade seçeneğine göre elde edilecek faiz getirisi de değişiklik gösterir. Ayrıca vade bitiminde aynı vade süresi ve güncel faiz oranları ile otomatik yenileme imkanına da yer verilmiştir.

Tanışma faizinden yararlanarak birikimlerini çok daha cazip faiz oranları ile değerlendirmek isteyenler için bankanın birçok farklı teklifi de sunulmaktadır. Tanışma faizinden yararlanmak için bankaya dışarıdan getirilecek bakiye için cazip faiz getirisi de uygulanacaktır. Yüksek faiz oranlarından yararlanmak için QNB Finansbank tarafından belirlenen şartlar kapsamında, tanışma faizinin kullanımı için yeterli şartların karşılanması gerekmektedir.

Finansbank Günlük Faiz Hesaplama

Yüksek tanışma faizleri ile birikimlerini en cazip oranlarla vadeli mevduat hesaplarında değerlendirmek isteyen vatandaşlar için QNB Finansbank’tan avantajlı fırsatlar sunulmaya devam ediyor. Kişiye özel vadeli mevduat faiz oranlarının belirlendiği kampanya kapsamında tanışma faizlerinden yararlanarak mevduat kazançlarını hesaplamak isteyenler için ayrıca cazip fırsatlar da sunulacak.

,20’den başlayan faiz oranları ile 10 bin TL bir birikim için net faiz kazancı 135 TL olarak hesaplanmaktadır. QNB Finansbank’ın Vadeli Mevduat Hesabı Faiz Oranları tablosunda yer alan oranlara göre ise 0 – 49,999 TL tutar için 32 – 45 gün aralığında %2 olarak hesaplama işlemleri yapılmaktadır. 32 günlük en yüksek mevduat faiz oranlarına sahip bankalar üzerinden tüm vatandaşların birikimlerini kolayca değerlendirmesi sağlanmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@