Kış aylarının gelmesi ile birlikte ihtiyaçları biriken vatandaşlar kendileri için hazırlanmış olan destek ve ödemeleri sıkı bir şekilde araştırıyor. Devlet tarafından sunulmakta olan destek paketlerinden yararlanmak isteyen ancak uygun görülmemek ya da başvuru tarihlerini kaçırmak gibi sebeplerden dolayı bu desteklerden faydalanamayan vatandaşlar bankalar tarafından verilmekte olan ödemelerden yararlanmak istiyor.

Son dönemlerde devlet tarafından vatandaşlara verilen destek ödemelerinin artırılması ile birlikte gerek özel bankalar gerekse kamu bankaları tarafından verilen ödenekler de artırıldı. Bankalar tarafından yapılan ödemelere ilişkin araştırmalar yapan vatandaşların son dönemlerde karşılaştıkları ödenekler arasında ise bazıları dikkat çekiyor. Özeliikle son dakika duyurusu ile vatandaşlara bildirilen destek ödemesi kapsamında vatandaşların faydalanabileceği ödemeler belli oldu.

Ziraat Bankası tarafından geliştirilmiş olan destek ödemeleri kapsamında vatandaşlara 12 bin TL tutarında ödeme yapılacağı bildirildi. Devlete bağlı olarak hizmet veren kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası tarafından yapılmış olan duyuru ile vatandaşlara sunulan işbu kredi kampanyası kapsamında vatandaşların alacakları tutar da bildirildi.

Ziraat Bankası tarafından tüketici kredisi adı altında sunulmuş olan bu paket ile vatandaşlar kolay bir şekilde kredi başvurusu gerçekleştirebilecekler. İhtiyaç kredisiolarak verilmekte olan bu kredi kampanyası kapsamında vatandaşların alacakları tutar 12 bin TL olarak belirlendi. Ekim ayına özel olarak duyurulmuş olan bu tüketici kredisi düşük faiz oranı ve masraf tutarları ile de dikkatleri üstüne çekti.

ZİRAAT BANKASI 12 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ DUYURULDU!

Ziraat Bankası tarafından duyurusu yapılmış olan bu ihtiyaç kredisi kapsamında vatandaşların alabilecekleri tutarlar belirtildi. Gelen bilgiler kapsamında Ziraat Bankası tarafından verilmekte olan 12 bin TL tüketici kredisinin koşulları şu şekilde;

  • Tutar: 12 Bin TL
  • Vade: 12 Ay
  • Taksit Tutarı: 1.151,33
  • Faiz Oranı: Yüzde 1,79
  • Yıllık Maliyet Oranı: Yüzde 31.806

Screenshot (5)-1

Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?

Bu koşullar altında sunulmakta olan ihtiyaç kredisi kapsamındaki oran ve koşullardan faydalanmak isteyen kişiler Ziraat Bankası resmi internet adresinden bilgi alabilir ve başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.