3 Ay ödemesiz Yüzde 1.39 Faizli Kredi QNB Finansbank'ta! Başvuranlara Veriliyor!

Nakit sıkıntısı çekenlere müjdeli haber QNB Finansbank'tan geldi. Borcu olanlar özellikle bu faiz oranına dikkat!

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Haber Kredi - Serhat KARAMAN

Bankalar  tarafından özellikle acil ihtiyacı ve borçları olan vatandaşlar için bazı ihtiyaç kredisi kampanyaları düzenlenmekte. Başvurulanların değerlendirmelerden sonra onay aldığı krediler uygun faiz ve vade oranları ile verilmesi halinde vatandaşlar tarafında da yoğun olarak kullanılıyor. Pandemi sürecinin getirdiği ekonomik sıkıntıları beraber iyice zorlanan kişiler bankaların yolunu tutmuş durumda. Özellikle önümüzde kış mevsimim olması sebebi ile faturalarında artacağını düşünen kişiler ihtiyaç kredilerini araştırmaya başladı.

QNB Finansbank

Öncelikle kamu bankalarının düzenlediği kredilerden faydalanan vatandaşlar özel bankaların kredi kampanyalarını da araştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda ilk tercih edilen bankalardan birisi ise QNB Finansbank oluyor. Uygun faiz oranı ve vade koşulları ile 50 bin liraya kadar kredi imkanı sunan banka, başvuruları anında onaylaması ile de vatandaşların tercihlerinde ilk sıralarda bulunuyor. Yapılan kreedi başvurularını bazı kriterler uygun olrak değerlendiren QNB, 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlamakta.

1.39’dan Başlayan Faiz Oranı

Kredi notunuzun faiz oranının belirlenmesinde etkili olduğu kredi, daha önceden bankalar ile icralık ve mahkemelik olmamız durumunda yüzde 1.39 faiz oranı ile kampanyadan faydalanmanıza olanak vermekte. 1 ila 36 ay vade arasında istediğiniz vade seçeneği ile kullanabileceğiniz kredinin üst limiti ise 50 bin TL olarak belirlenmiş durumda.

Nasıl Başvurulur?

Başvuruların çağrı iletişim merkezleri, mobil bankacılık, internet şubeleri ve size en yakın QNB şubesinden yapabileceğiniz kredi ile ilk taksiti 3 ay erteleme imkanına da sahip oluyorsunuz. Kredi kullanım şartlarını karşılayıp karşılamadığınızı ise TC kimlik numaranız 5030’a SMS atarak öğrenebilirsiniz.

İnternet şubesi ve mobil bankacılık şubesi üzerinden yapılan başvurularda herhangi bir belge talep etmeyen banka, şubelerden başvuru yapıldığı zaman gerekli görüldüğü takdirde kimliğinizin yanı sıra, gelir durumunuzu beyan eden belge ve ikametgah durumunuzu belirten bir belge isteyebilir. 50 bin lira üzeri kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için vade sınırı olarak 24 ay belirlenmiş durumda.

HABERİ PAYLAŞ: