3 Ay Ödeme Yapmak Yok! Şekerbank'tan 50 Bin Lira Destek Ödemesi Alarak 1.969 TL Taksitle Kolayca Krediyi Kapatın!

Şekerbank Ödemesi Kolay Kredi desteği ile nakde sıkışanlara çare oluyor. Tüm ihtiyaçlarınıza için cazip ihtiyaç kredisi Şekerbank’ta!

Kredi 28.02.2022 - 23:44 28.02.2022 - 23:44 Serhat Karaman

Nakit sıkıntısı çekenlere özel Ödemesi Kolay Kredi ile ihtiyaç finansmanı sağlayan Şekerbank, vatandaşların talep edeceği 50.000 TL kredi için uygun geri ödeme planları hazırlamaktadır. Bu sayede talep edeceğiniz kredi miktarına göre değişmekle beraber en uygun oranlardan yararlanmanız mümkündür. 

Uzun vade seçenekleri ve 3 aya kadar geri ödemesiz özelliği sayesinde kredinizi şimdi alan baharda geri ödemelerine başlayabilecek. Uygun faiz oranları ve ücretleriyle birçok avantaj sağlayan krediye başvurular ise kısa süre içinde yapılabilmektedir. Kredi geri ödemelerini nasıl yapacağı konusunda bir türlü uygun yolu bulamayanlara özel seçenekler tek bir kredi ile Şekerbank tarafından sunulmaktadır. 

Şekerbank Ödemesi Kolay Kredi 

Kredi geri ödemelerini zorlamadan yapmak isteyenler için özel oranlara sahip ihtiyaç kredisi Şekerbank tarafından duyuruldu. Kredi taksitlerini yüzde 20 daha az ödemelerine imkan tanıyan uygulama kapsamında 36 aya kadar vade seçeneği, uygun faiz oranları ve 3 aya kadar taksit erteleme avantajları sunulmaktadır. 

Haber

Taksit tutarlarını her ıl bir sonrası yıla göre daha düşük tutarda ödeyerek bütçenizi sarsmadan kolayca kredinizi ihtiyaç duyduğunuz birçok farklı alanda kullanmaya başlayabilirsiniz. En uygun ihtiyaç kredisini ayrıcalıklı oranlarla kullanmak için Şekerbank üzerinden başvuru işlemlerinin vakit kaybedilmeden yapılması mümkündür. 

Şekerbank 50 Bin Lira Kredi Geri Ödeme Hesaplaması 

Ödemesi Kolay Kredi ile Şekerbank’ın cazip oranlarla sunduğu finansman desteği vatandaşların tüm ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlayacak. 50.000 TL kredi için 36 ay vade ve 3 ay erteleme seçenekleri uygulanmaktadır. Yüzde 2,50’den başlayan faiz oranları ve ilk 12 ay için aylık 1.969 TL, ikinci 12 ay için aylık 2.363 TL ve üçüncü 12 aylık dönem için aylık 2.836 TL taksit oranları ile ödeme yapılmaktadır. Bütçenize uygun ödeme planlarından da yararlanarak Şekerbank’ın ayrıcalıklı ihtiyaç kredisi desteğini alabilirsiniz. Şekerbank’ın ayrıca daha yüksek ve düşük miktarda kredilerde avantajlı kredi fırsatları ve kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@