Geniş iç hacim, güç ve karizma bir arada buluştu! Skoda Octavia Ekim 2022 güncel fiyat listesi yayınlandı Geniş iç hacim, güç ve karizma bir arada buluştu! Skoda Octavia Ekim 2022 güncel fiyat listesi yayınlandı

Özel günlerde bayram olup olmadığı vatandaşlar tarafından en sık takip edilen konular arasında yer alırken birçok kişi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın tatil olup olmadığını aratmaya başladı. '28 Ekim tatil mi?' sorusu birçok kişi tarafından sorulmaya devam ediliyor. 28 Ekim'de okullar tatil mi? 28 Ekim 2022'de üniversiteler tatil mi? 28 Ekimde tatil yarım gün mü? 28 Ekim resmi tatil mi?

28-ekim-resmi-tatil-mi (1)

Bu sene de 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı yaklaşırken vatandaşlar aklındaki soruları sormaya devam ediyor. Özel günlerin yaklaşmasıyla birlikte vatandaşların  çoğu o günün tatil oluğ olmadığını sorgularken 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın tatil olup olmadığı merak konusu oldu. 

28 EKİM TATİL Mİ?

29 Ekim Cumhuriyet bayramı yaklaşırken tatil soruları sorulmaya devam ediliyor. Resmi tatil sayılan 29 Ekim resmi tatil olması nedeniyle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı tatili 29 Ekim'le birleştirilecek. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Cuma gününe denk gelirken 29 Ekim resmi tatili haftasonu ile birlşetirilecek. 

28 EKİM HANGİ GÜNE DENK GELİYOR?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Cuma gününe denk geliyor. 28 Ekim 2022 Cumhuriyet bayramı bu sene Cuma gününe denk gelecek. 29 Ekim resmi tatil olurken 28 Ekim'de ki yarım günlük tatil 29 Ekim'le birleştirilecek. Haftasonu tatili ile birleşen 28 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın tatili böylece 3 buçuk güne yükselmiş olacak. 

28 EKİM HASTANELER AÇIK MI?

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda hastanelerin açık olup olmadığı merak konusu oldu. Vatandaşlar '28 ekim hastaneler açık mı?' sorusunu yöneltti. 28 Ekim'de hastaneler kapalı olacak. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nda sadece hastaneler değil, okullar, üniversiteler, devlet daireleri, bankalar ve postaneler de dahil olmak üzere tüm devlet daireleri kapalı olacak.