227 Bin 500 TL'den Başlayan Yeni Duster! ÖTV Muaf Fiyatından Yararlanmak İçin Son Fırsatlar!

Dacia Şubat ayına özel son tekliflerini sunuyor. Cazip indirimler ve uygun finansman seçenekleri bir arada… İşte detaylar!

Ekonomi 23.02.2022 - 11:42 23.02.2022 - 11:42 Serhat Karaman

Otomobil fiyatlarında yaşanan artış sonrasında vatandaşlar uygun otomobilleri araştırmaya başladılar. Neredeyse 250 bin TL’nin altında sıfır km araç kalmamasının ardından firmalar ciddi indirim oranları ve araç alımlarına özel cazip finansman seçenekleri uygulamaya başladılar. 

Dacia ise ÖTV muaf fiyatı ile Yeni Duster Otomatik fiyatını 227 bin 500 TL’den duyurdu. Söz konusu fiyat avantajları sadece sınırlı sayıda 2021 model yeni Duster Comfort 1.3 Turbo 150 bg EDC 4 x 2 modeller için geçerli olacak. ÖTV muaf satışlarda geçerli kampanya kapsamında yarıca Kafam Rahat kampanyası ile otomobil satın alımları çok daha avantajlı hale getirilebilmektedir. 

Yeni Duster Modelinde 13 Bin Lira İndirim!

Şubat ayı bitmeden Dacia modellerinde geçerli kampanyalardan yararlanarak hayallerinizdeki araca rahatça kavuşabilirsiniz. Şubat ayında sınırlı sayıda Dacia Yeni Duster 2021 model ilgili versiyonlarında geçeri olmak üzere 13.000 TL’ye kadar indirim uygulanmaktadır. Şubat ayına özel Kafam Rahat paketi fırsatı ile satın alınacak araçlara özel cazip indirim ve finansman desteğinden yararlanarak işlem yapabilirsiniz. 

Haber

Türkiye’nin en çok tercih edilen orta segment SUV modellerinden biri olan Dacia Duster, Şubat ayında birçok farklı avantaj ile sunularak araç sahibi olmak isteyenlere destek oluyor. Artan otomobil fiyatlarında karşı banka kredilerinde de düzenlemenin gelmesinin ardından Dacia’nın sevilen modellerine de ilginin artması bekleniyor. 

3 Bin Lira Takas İndirimleri Uygulanacak

Dacia’nın ayrıca sınırlı sayıda 2021 ve 2022 model araçları için perakende satın alımlarda uygulanacak kampanyalar ile mevcut aracını Dacia ile değiştirmek isteyenlere özel 3.000 TL’ye kadar takas indirimi de yapılmaktadır. Bu sayede dilediğiniz bir Dacia modelini en uygun indirim avantajlarından da yararlanarak rahatlıkla satın alabilirsiniz. 

ÖTV muaf fiyatı, 13 bin liraya varan indirim avantaları, takas indirimi ve Kafam Rahat paketi kapsamında yer alan cazip birçok teklif ile Dacia Yeni Duster modellerini satın almanız kolaylaştırılacak. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@