Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son dakika açıklamasıyla birlikte polis maaş promosyonlarının ne zaman yatacağı ve ne kadar olacağı oldukça merak edildi. Peki polis maaş promosyonları ne kadar? Polis maaş promosyonları ne zaman yatacak? 2022 polis maaş promosyonları ne kadar oldu?

2022 polis maaş promosyonları belli oldu. Polislerin uzun süredir takip ettiği maaş promosyonları hakkında son dakika açıklaması yapıldı. Promosyona ilişkin yapılan açıklama ile birlikte polis maaş promosyonlarının tek seferde ve kesinti yapılmadan yatırılacağı bilgisi vermildi. 

2022 POLİS MAAŞ PROMOSYONU NE KADAR?

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından gelen son dakika açıklaması ile birlikte 2022 polis maaş promosyonlarının ne kadar olacağı belli oldu. Polisler maaş promosyonlarının bu sene ne kadar olduğunu oldukça merak etti. Promosyon protokülüne göre kesinti yapmadan ve tek seferde yatırılacak olan polis maaş promosyonları ne kadar?

Polis maaş promosyonlarının bu sene peşin, eşit ve kesinti yapılmadan verileceği bilgisi EGM tarafından yapılırken polisler maaş promosyonlarının ne zaman yatıp yatmayacağını da merak etti. Polis maaş promosyonlarının tek seferde, kesinti olmadan ve eşit şekilde verileceği açıklandı. 

POLİS MAAŞ PROMOSYONU NE ZAMAN YATACAK?

EGM'nin  açıklamasının ardından polis maaş promosyonlarının ne zaman yatacağı oldukça merak edilirken beklenen tarih geldi. Uzun süredir maaş promosyonlarını nereden alacaklarını merak eden polisler için 1 Kasım 2022 tarihi verildi. 

Polisler uzun süredir bekledikleri maaş promosyonlarını kesinti olmadan ve eşit şekilde 1 Kasım 2022 tarihinde alabilecek. 36 ay için 27 bin TL ödeme yapılacağını açıklayan EGM'nin açıklaması bir çok polis tarafından merak edildi. 

LC Waikiki sıraları bayram öncesini aratmayacak! Ziraat Bankası'ndan giyim alışverişinde yüzde 30 indirim fırsatı LC Waikiki sıraları bayram öncesini aratmayacak! Ziraat Bankası'ndan giyim alışverişinde yüzde 30 indirim fırsatı