2. El Taşıt Kredisinde Bu Oranlar Daha Önce Görülmedi! Yüzde 0,99 Faizle İkinci El Araç Kredisi Kullanmak Mümkün!

Taşıt kredilerinde yeni oranlar göz dolduruyor. ING Bank yüzde 0,99 faizle ikinci el araçlar için kredi desteği vereceğini duyurdu! İşte detaylar…

Kredi 10.03.2022 - 11:39 10.03.2022 - 11:39 Serhat Karaman

ING Bank’ın araç sahibi olmak isteyenlere desteği sürüyor. Uygun oranlar ve geri ödeme koşulları ile otomobil satın almak isteyenlere ayrıcalıklı oranlar sunana ING Bank, İkinci El Taşıt Kredisi faiz oranları ile dikkat çekti. 

Otomobil piyasalarında sıfır ve ikinci el araçların fiyatlarının hızla artmasının ardında vatandaşlar bir süre otomobil alma hayallerini ertelemek zorunda kaldılar. Artan fiyatların ardından uygun finansman seçeneklerini arayanlar ise bankaların uygun kredi seçeneklerini araştırmaya başladılar. ING Bank ise en uygun oranlarını duyurdu. 

8 Yaşa Kadar 2. El Araç Kredisi!

Haber

ING Bank İkinci El Taşıt kredisi ile düşük vadelerde düşük faiz avantajlarından yararlanılması sağlanıyor. 8 yaşına kadar olan ikinci el araçlarda geçerli olmak üzere cazip faiz oranlarını duyuran ING Bank, hızlı onay süreci ve esnek ödeme avantajları ile araç sahibi olmak isteyen kişilerin rahat bir ödeme dönemi geçirmelerini sağlıyor. Ayrıca kaskosunu ING Bank aracılığıyla yaptıranlar ise faiz indirimi avantajlarından yararlanabiliyor. 

3 ay erteleme seçenekleri veya eşit taksit avantajları ile ING Bank ikinci el taşıt kredisi fırsatından yararlanarak hayallerinizdeki aracı satın alabilir ve kolayca dilediğiniz 8 yaşına kadar olan araca sahip olabilirsiniz. 

ING Bank 2. EL Taşıt Kredisi Faiz Oranları 

ING Bank taşıt kredisi faiz oranlarında büyük avantajlara imza atıyor. İkinci El Taşıt Kredisi kapsamında, 3 – 6 ay vadede yüzde 0,99 faiz oranları uygulanıyor. 9 – 48 ay vade seçenekleri ile kredi kullanmak isteyenler ise yüzde 1,44 faiz oranları ile kredi talep edebilmektedir. 

Kefilsiz olarak kullandırılacak kredi kapsamında ihtiyaç duyulması halinde ek prosedürler talep edilebilir. Uygun faiz oranları ile rahat bir ödeme planı hazırlayarak hayalini uzun süredir kurduğunuz araca kolayca kavuşabilirsiniz. Ayrıca sıfır km araçlar için de cazip faiz oranları ile kredi desteği ING Bank tarafından tüm araç sahibi olmak isteyen vatandaşlara sunuluyor.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@