2. El Araç Alacaklara Müjde! VDF İkinci El Araç Kredisi Faizlerini Düşürdü! Volkswagen Doğuş Finans'tan Cazip Kredi!

İkinci el araç satın almak isteyenlere bir destekte Doğuş Finans'tan geldi. Düşük faizli ve uygun ödeme seçenekleriyle VDF İkinci El Araç Kredisi kampanyası duyuruldu…

Kredi 23.11.2021 - 21:22 23.11.2021 - 21:22 Serhat Karaman

Sıfır km otomobil fiyatlarının son dönemde artması ikinci el piyasalara olan ilginin de buna bağlı olarak artmasına neden oldu. Özellikle küresel düzeyde tedarik, çip krizi ve üretim sorunlarının ortaya çıkması Türkiye’de de fiyatları artıran temel unsurlar olarak gösteriliyor. Kurda yaşanan artış ise birçok vatandaşın otomobil alma hayallerini ertelemesine neden oldu. Volkswagen Doğuş Finans (VDF) tarafından ikinci el araç satın almak isteyen tüm vatandaşlara cazip faiz oranları ile kredi desteği sağlanacak. VDF tarafından sunulan kredi kapsamında ayrıca uygun ödeme koşulları ve 48 aya varan vade imkanları da yer alıyor.

VDF İkinci El Araç Kredisi Faiz Oranları

İkinci el araç satın almak isteyenler için %1,79’dan başlayan faiz oranları ile 48 aya kadar vade seçeneğine sahip finansman desteği Volkswagen Doğuş Finans tarafından sunulmaya başladı. İkinci el araçlarda geçerli olacak kampanya kapsamında 5 yaşına kadar olan tüm otomobil markaları için %1,79 faiz oranları uygulanacak.

İlgili krediye başvuru yapacak tüzel müşteriler ise uygun araç yaşı ve araç fatura değerinin %90’ına kadar kredi başvurunda bulunma imkanından yararlanabilecek. Ayrıca kredi başvurularının belgesiz olarak kolayca yapılması da sağlanacak.

Evraksız Taşıt Kredisi Fırsatı Sunulacak

10 yaşa kadar 2. el araçlarda geçerli olmak üzere fatura değeri 120 bin TL ve altında olan araçlarda değerin %70’ine kadar finansman sağlanması hedefleniyor. Ayrıca evrak talebi olmadan finansman talep edecek vatandaşların hızlı işlem yapmalarını sağlayacak kredi kampanyası kapsamında düşük faiz oranları ve esnek geri ödeme seçenekleri sunulacak.

İkinci el araç sahibi olmanın en kolay yolunu sunmayı hedefleyen Volkswagen Doğuş Finans tarafından ayrıca sıfır km araçlar için de cazip faiz oranları uygulanmaya devam ediyor. İkinci el araç satın almak isteyen herkesin başvurularını yapabileceği finansman kapsamında %1,79’dan başlayan avantajlı faiz oranları ve 5 yaşa kadar tüm markalarda geçerli olmak üzere yüksek kredi desteği sunulacak.

En Uygun İkinci El Taşıt Kredisi

Volkswagen Doğuş Finans tarafından duyurulan İkinci El Araç Kredisi kampanyası sonrasında birçok banka ve finans kurumu arasında VDF en cazip oranlar ile dikkat çekmeyi başardı. En uygun ikinci el taşı kredisi fırsatı arayan birçok kişi için VDF tarafında cazip teklifler sunulmaya devam ediyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@