Uzaktan müşteri edinimi kampanyaları tüm hızı ile devam ederken bu kampanyalardan birini de Akbank başlattı. Akbank uzaktan müşteri edinimi ile ilk kez müşterisi olan kişilere özel olarak hoş geldin kredisi vereceğini ilan etti. Düzenlenen kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Akbank mobil şube uygulamasını indirmeleri yeterli olacak. 

Bankaya gitmeden, şubesiz bankacılık hizmeti ile banka müşterisi olan kişiler kredi başvurularını yine şubeye gitmeden internet üzerinden yapacaklar. Cep telefonundan Akbank'lı olan kişiler yine cep telefonları üzerinden Akbank ihtiyaç kredisi çekmeleri durumunda hoş geldin kredisi paketinden yararlanma hakkı elde edecekler. 

Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir? Kredi Puanı Nasıl Öğrenilir?

AKBANK HOŞ GELDİN KREDİSİ NEDİR, KİMLER 0.99 FAİZLE İHTİYAÇ KREDİSİ ÇEKEBİLİR?

Akbank'ın ihtiyaç kredisi paketleri arasında yer alan Akbank hoş geldin kredisi mobil uygulama üzerinden kullandırılacak. Kredi paketinden yararlanmak isteyen kişilerin Akbank mobil şube uygulamasını cep telefonlarına yükleyerek bu uygulama üzerinden ilk kez Akbank müşterisi olma şartı aranacak. Mobil şube uygulamasından ilk kez Akbank müşterisi olan kişiler 17 Ekim 2022 tarihine kadar işlemlerini tamamlamaları durumunda 0,99 faiz oranı ile 15 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi çekebilecek. 

akbank kredi paketi-1

İlk defa Akbank müşterisi olan kişiler mobil uygulamayı indirerek müşteri olma sürecini uzaktan müşteri edinimi yolu ile tamamladıktan sonra yine Akbank mobil uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilecekler. Ancak müşteri olan kişilerin işlemlerini tamamladıktan sonra en geç 10 gün içerisinde ihtiyaç kredisi başvurusu yapması gerekecek. 

akbank kredi hesaplama

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA TABLOSU 2022! KAÇ TL TAKSİT ÖDENECEK?

Düzenlenen kredi paketinden yararlanan kişiler en az bin TL ve en fazla 15 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilecek. Kredi vadesi ise en uzun 12 aya kadar belirlenebilecek. 12 ay vadeli 15 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir kişi bu kapsamda aylık bin 352,81 TL ödeme yapacak. Akbank ihtiyaç kredisi dosya masrafı olarak 82,50 TL tahsil ederken ihtiyaç kredisi sigorta masrafı olarak ise 158,95 TL kesinti yapılacak. 17 Ekim tarihine kadar Akbank mobil şube uygulaması üzerinden ilk kez müşteri olarak kredi başvurusu yapan kişiler bu koşullardan yararlanarak 15 bin liraya kadar bankadan kredi çekebilecek.