100 Bin Liralık Krediler Ziraat ve Halkbank Borçları Kapatacak! Kamu Bankaları Açıkladı!

Kamu bankalarından borç kapatma kredisi haberi geldi! Borçlar kapatılacak!

Finans 12.10.2021 - 07:13 12.10.2021 - 07:13 Göksel Sarı

Ziraat Bankası ve Halkbankası aldıkları karar ile bankalara borçları olan vatandaşlara kredi kullanım imkanı tanıyacak. Böylece borçlar tek bir bankada toplayıp uygun şartlarda kredilendirilecek. Bankaların politikaları kapsamında bazı şartları kapsayan bu kampanya ile tüketiciler kredi kartı ve ödenmemiş kredi borçlarından kurtulacak. Kararın alınması ile yoğun başvuru talebi alan bankalar hazırlıklarını tamamlamış durumda. Resmi sayfalarda duyurular da yayınlamış durumda.

Boçlar Tek Bankada Toplanıp Kredilendirilecek

Ayrıca iki kamu bankası da müşterilerine 100 bin TL kredi kullanma imkanı sunacak. Kredi kartı borçları için sağlanacak kredi ile kredi kartı borçları ödenebilecek. Hangi bankada kredi kartı kullanıldığına bakılmaksızın, bütün kredi kartı borçlarını tek bir bankaya toplayarak ortaya çıkan maliyet için 100 bin tl kredi kullanma imkanı iki kamu bankası tarafından müşterilerine sağlanacak. Siz de eğer bankalar olan borçlarınızdan şikayetçi ve uğraşmaktan sıkıldıysanız, bütün borçlarınızı bu iki kamu bankasında toplayarak sağlanacak borç kapatma kredisi ile borçlarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bu borç kapatma kredi kullanımı sağlayan her iki banka da bankanın kredi kullanım koşullarını sağlamanızı beklemektedir. Ayrıca banka borçlarınız yüzünden herhangi bir banka ile icralık konuma geldiyseniz, borç kapatma kredisinden faydalanma imkanınız ortadan kalkıyor.

Ziraat Bankası Kredisi

Bankalar olan borçlarınız kaptmak için kullanabileceğiniz orç kapatma kredisine Ziraat Bankasının herhangi bir şubesine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankanın kredi verme politikasına uygun gerekli şartlar yerine getirirseniz borç kapatma kredisinden faydalanabilirsiniz. Gerekli evrakları da yanınızda bulundurmanız kredi kullanım onayınızı kolaylaştırı. Ayrıca en az 6 aylık bir sigorta geçmişinizin olması bankanın size borç kapatma

kredisi vermesinin önünün açmakta.

Halkbank Borç Kapatma Kredisi

Halkbank 100 bin lira borç kapatma kredisi kapsamında başvuru yapacak kişilerden en az 6 aylık bir sigorta geçmişi olmasını talep etmekte. Kullanım şartları ve bankanın istediği belgeleri tamamlayan vatandaşlar krediyi anında hesabına alabiliyor. Halkbank borç kapama kredisinin ilk taksidini de 3 ay erteleme imkanı sunuyor.